sobota, 8 czerwca 2013

Małe Info

Hej !
Witajcie mówią na mnie Hekate . Uwielbiam książki oraz filmy fantasy . W mojej głowie od kilku miesięcy snuje się pewna historia . Postanowiłam wam ją opisać , być może wam się spodoba :) Będę wrzucać jej części raz na 2 lub 3 dni .

                                                                                                                     K.D. Hekate

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz