Hej !
Witajcie mówią na mnie Hekate . Uwielbiam książki oraz filmy fantasy . W mojej głowie od kilku miesięcy snuje się pewna historia . Postanowiłam wam ją opisać , być może wam się spodoba :) Będę wrzucać jej części raz na 2 lub 3 dni .
K.D. Hekate
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz